Pasja, radość tworzenia, precyzja i dbałość o szczegóły – te słowa najlepiej określają mnie, moją pracownię i to co robię.

Jestem jedną z tych szczęśliwych osób, którym udało się połączyć pracę z pasją. Moja pracownia to miejsce łączące w sobie cechy kwiaciarni i dekoratorni.  Od zawsze interesowały mnie rośliny i tworzenie dekoracji. Z wykształcenia jestem technikiem architektem krajobrazu,  fototechnikiem, jednak to dopiero florystyka pozwoliła mi spełniać się twórczo. Do kwiatów podchodzę z zaangażowaniem i dbałością o szczegóły, by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Ich zadowolenie działa na mnie mobilizująco, dlatego dokładam wszelkich starań aby wykonać zlecenie najlepiej jak tylko potrafię. Nieważne, czy jest to duża kompozycja czy mały bukiecik… W każde zlecenie wkładam dużo serca, ponieważ kocham to co robię i nawet praca do późnych godzin nocnych sprawia mi wiele radości.

Dla lepszego zapoznania się z moimi pracami zapraszam i zachęcam do odwiedzenia mojego bloga w którym prezentuję swoją pracę „od kuchni” oraz do śledzenia mnie na Facebooku.

Pragnę serdecznie Państwa zaprosić do mojej pracowni, postaram się sprostać wszelkim wymaganiom, doradzić i służyć pomocą.

 

kwiaciarnia

Początek strony